Tālr.: 67381989e-pasts: info@udensfiltri.lv Mēs strādājam darba dienās 8:00-17:00, sestdienās 10:00-15:00! Klientu apkalpošanas centrs: Ganību dambis 27 k-5, Rīga

Ūdens testēšana

Veicam ūdens testēšanu, lai uzzinātu ūdens kvalitāti un izstrādātu speciāli pielāgotu ūdens filtru risinājumu Jūsu vajadzībām un vēlmēm.

Ievērojot zemāk aprakstītos 3 pamatprincipus ūdens testēšanas parauga noņemšanā un uzglabāšanā līdz tā atdošanai WATEX speciālistiem, Jūs ne tikai uzzināsiet objektīvu ūdens sastāvu 19 ķīmiskajos parametros, bet arī saņemsiet bezmaksas konsultāciju un piedāvājumu – risinājumu Jūsu tīram un garšīgam ūdenim.

Pirms parauga ņemšanas,  rūpīgi izskalo 1.5 litra PET pudeli. Vēlams dzeramā ūdens.

 

Ikonas_Analysis-15-min Pirms ūdens iepildīšanas pudelē to vismaz 15 minūtes noteciniet

Ikonas_Analysis-fill-bottle Piepildiet pudeli līdz pašai augšai, neatstājot gaisa burbuli

Ikonas_Analysis-deliver-bottle Paraugu vēlams nogādāt mūsu Klientu apkalpošanas centrā – Ganību dambī 27 k-5 Rīgā tajā pašā dienā.

 

Rezultāti būs pieejami aptuveni 3-5 darba dienu laikā un sniegta profesionāla konsultācija par pareizajiem ūdens filtrēšanas un uzlabošanas risinājumiem.

Ūdens testēšanu veicam uz svarīgākajiem parametriem priekš dzeramā un sadzīves ūdens vajadzībām: Kopējā cietība, dzelzs, mangāns, amonijs, kopējā sārmainība, kopējā mineralizācija, pH, duļķainība, nitrīta joni, nitrāta joni, elektrovadītspēja, sulfāti, hlorīdi, hidrogēnkarbonāti, nātrija joni.

Piezīme: Mikrobioloģisko testēšanu neveicam.

©WATEX 2021
Call Now Button ZVANĪT