Tālr.: 67381989e-pasts: info@udensfiltri.lv Mēs strādājam darba dienās 8:00-17:00, sestdienās 10:00-15:00! Klientu apkalpošanas centrs: Ganību dambis 27 k-5, Rīga

Ūdens cietība

Ūdens parauga testēšana

Ūdens mīkstināšanas filtri

Cietība ir dabīgo ūdens īpašību kopums, kas saistīts ar sārmzemju metālu saturošu sāļu, visbiežāk kalcija un magnija sāļu, koncentrāciju ūdenī. Lai arī ciets ūdens nav kaitīgs cilvēka veselībai, tas var radīt nopietnus draudus dažādām ierīcēm, piemēram, veļas mašīnām, boileriem, trauku mazgājamajām mašīnām un caurulēm, izgulsnējoties tajā kā katlakmens. Lietojot šādu ūdeni veļas mazgāšanai, nepieciešams lielāks daudzums mazgāšanas līdzekļu. Cietība samazinās sanitārtehniski iekārtu kvalitatīvas ekspluatācijas laiku un palielinās enerģijas patēriņu.

Risinājums
Risinājums ir ūdens mīkstināšana ar jonu apmaiņas sveķu filtriem WATEX CMS (samazina katlakmeni), kas tiek reģenerēti ar sāli (NaCl). Ūdens mīkstināšanas iekārta efektīvi attīra arī no dzelzs, mangāna un amonija.

Ūdens cietība netiek reglamentēta ar likumu vai MK noteikumiem. Pēc mūsu pieredzes sadzīves vajadzībām mājsaimniecībā iesakām izmantot ūdeni ar kopējo cietību līdz 1,4 mmol/l (2,8 mgekv/l).

cietibas_skala

©WATEX 2020
Call Now Button ZVANĪT