Tālr.: 67381989e-pasts: info@udensfiltri.lv Mēs strādājam darba dienās 8:00-17:00, sestdienās 10:00-15:00! Klientu apkalpošanas centrs: Ganību dambis 27 k-5, Rīga

Ūdens meistara ieteikumi

FILTRA INŽEKTORA NOMAIŅA

Jums ir uzstādīts filtrs ar reaģenta (sāls tabletēs vai zilie graudiņi) izmantošanu un nav kvalitātes? Viens no galvenajiem iemesliem kādēļ pasliktinās ūdens kvalitāte ir aizsērējis reaģenta piesūkšanas inžektors. Zemāk pa punktiem ir dots risinājums patstāvīgai inžektora tīrīšanai vai nomaiņai:

 1. Aizver filtra noslēgvārstus.
 2. Atver apvedlīnijas vārstu, lai padotu ūdeni pa tiešo sistēmā.
 3. Nolaiž filtram spiedienu (Ieslēdz manuālu filtra reģenerāciju).
 4. Izslēdz no rozetes adapteri.
 5. Atskrūvē augšējo vāciņu (1).
 6. Izņem inžektoru (5) ar knīpstangu palīdzību.
 7. Iztīra inžektoru. Piezīme: Inžektors teorētiski ir tīrs, ja pa vidu pret gaismu skatoties redz caurumu. Ja caurumu neredz inžektors ir aizaudzis. Ir vairāki tīrīšanas veidi: izpūš ar gaisu, ieliek efektīvā dzelzs tīrīšanas līdzeklī mērcēties kopā ar karstu ūdeni, uzliek jaunu inžektoru.
 8. Ieliek inžektoru atpakaļ vietā.
 9. Uzskrūvē augšējo vāciņu.
 10. Pieslēdz adapteri atpakaļ rozetē.
 11. Atver filtru noslēgvārstus.
 12. Pārslēdz reģenerācijas ciklu uz Brine (reaģenta iesūkšana)un pārbauda vai reaģenta šķīdums krītas uz leju. Ja reaģents nesamazinās, tad atkārto iepriekš rakstīto no sākuma.Ja reaģenta šķīdums samazinās, tātad inžektors ir tīrs. Piezīme: Ja reaģentu neizdodas piesūkt, jāuzstāda jauns inžektors vai jāveic pilna iekārtas apkope WATEX servisā.
 13. Ļauj filtram veikt pilnu reģenerācijas ciklu.
 14. Aizver apvedlīnijas vārstu.

Vajadzētu uzlaboties ūdens kvalitātei!

Ja tomēr neuzlabojas, konsultējaties ar WATEX servisa vadītāju. Palīdzēsim arī apkalpot un saremontēt citu firmu uzstādītos filtrus.

©WATEX 2019
Call Now Button ZVANĪT